Aukce fotopláten | Projekt Světluška

Výstava je koncipována jako nadační a neziskový projekt – jednotlivé fotografické obrazy budou na konci Výstavy prodány nejvyšší aukční nabídce a veškerý výtěžek věnován Nadačnímu fondu Českého Rozhlasu Světluška.

Obrazy jsou adjustovány sponzorem Výstavy – firmou CEWE color / Fotolab na kvalitním fotoplátně a jsou napnuté na dřevěném rámu.

Každé plátno je skutečný originál a nikoli kopie a tisk ze supermarketu.. Velikosti pláten jsou 90x60cm jen 4 grafická plátna u vchodu jsou 80×60 a 2 plátna v čele chodby 80×120 cm

Autorská originální plátna prodávají zejména Francouzští autoři za 1000 + Euro

Jak v aukci postupovat ? – je to jednoduché v recepci Výstavy je kniha s pasportem každého plátna – tam je možno se zapsat , uvést o jaké plátno máte zájem, své jméno, adresu email ev telefon a uvést svou nabídkovou cenu ( minimální cena je 2000,- Kč , minimální příhoz 300,- Kč). Pokud někdo jiný nabídne cenu vyšší, budete vyzváni zda máte zájem o vyšší příhoz či nikoli

Při technických dotazech ,případně při zájmu o plátno bez účasti na Výstavě ( např při prohlídce Katalogu výstavy online) můžete kontaktovat přímo sekretariát p Alici Tomkovou na tel 603279274.

Děkujeme Vám za Váš zájem o charitativní aukci , upřesnění zasílání fotopláten po ukončení aukce a případně finanční otázky lze nejlépe směřovat přímo na Nadační fond Českého Rozhlasu. 

Svetluska_vert_b2_neg
Světluška | Nadační fond Českého rozhlasu

 

 

 

 

 

 

 

Kocourek_Ales_03
untitled_(4_of_15)